O mne

V Skalici som sa narodil a prežil tu svoje detstvo i krásne študentské časy. Po gymnáziu som odišiel do Prahy, kde som vyštudoval finančný odbor na Vysokej škole marketingu a podnikania.

Vďaka vedomostiam z vysokej školy a tvrdej, usilovnej práci som dlhé roky pôsobil v rôznych riadiacich funkciách vo finančnom sektore (v banke, stavebnej sporiteľni, poisťovni…). Popri tom všetkom som založil úspešnú rodinnú firmu, ktorá bola v roku 2016 vyhodnotená Hospodárskymi novinami ako šiesta najlepšia firma v trnavskom kraji. Istý čas som pôsobil aj ako poradca ministra na Ministerstve zahraničných vecí SR.

V roku 2008 som založil občianske združenie OZ ProZáhorí, ktoré sa venuje pomoci ľudom v núdzi. V rámci združenia sa v spolupráci s mestami a obcami nášho regiónu snažíme o rozvoj cestovného ruchu na Záhorí.

V mladosti som v Skalici hrával v kapele na bicie, spoluzakladal hokejbalový klub a organizoval prvú ligovú súťaž. Aktívne som hrával nielen hokejbal ale aj baseball, dokonca som bol som aj v tíme výberu Skalice. Spoluzakladal som IKCM Dvere, ktoré je známe najmä zrekonštruovaním budovy Orlovne v spolupráci s mestom a organizovaním koncertov. V súčasnosti vo svojom voľnom čase vediem šachový klub Skalica, ktorý v minulej sezóne postúpil do druhej ligy.

Vždy ma bavilo veci tvoriť a som rád, že všetky moje aktivity (hokejbal, Orlovňa, Prozáhorí,…) našli svojich pokračovateľov a existujú až dodnes.

Mám krásne spomienky na detstvo v Skalici, na jej uličky, prázdne cesty bez áut…ale vnímam aj to, že svet okolo nás sa mení a s ním sa musí meniť aj naše mesto.